Kombetarja:Hamdi Salihi do te jete
nga Albaniassocer   E mërkurë, 03 Tetor 2012 23:51   Shtyp
hamdi_salihi_alb_dan_1_1Ekipi i Washington,Dc United,ku aktivizohet sulmuesi shkodran Salihi ka lajmeruar se bomberi eshte thirrur nga kombetarja shqiptare per dy ndeshjet e radhes.E para do te jete me date 12-10-2012 kur Islandes dhe me date 16-10-2012 kunder Sllovenise.Kete sezon shkodrani ka shenuar 5 gola ne 20 ndeshje te zhvilluara pertej oqeanit.
komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide