HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 11 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja:Hamdi Salihi do te jete
nga Albaniassocer   E mërkurë, 03 Tetor 2012 23:51   pdfShtypEmail
hamdi_salihi_alb_dan_1_1Ekipi i Washington,Dc United,ku aktivizohet sulmuesi shkodran Salihi ka lajmeruar se bomberi eshte thirrur nga kombetarja shqiptare per dy ndeshjet e radhes.E para do te jete me date 12-10-2012 kur Islandes dhe me date 16-10-2012 kunder Sllovenise.Kete sezon shkodrani ka shenuar 5 gola ne 20 ndeshje te zhvilluara pertej oqeanit.

busy
komente