Kombetarja/ De Biazi fton per here te pare Gjasulen dhe Llullakun
nga AlbaniaSoccer   E premte, 17 Maj 2013 23:00   Shtyp
llullakuXhani De Biazi po pergatit listen e lojtareve qe do te grumbulloj per ndeshjen e 7 qershorit me Norvegjine. Tekniku Italian ka vendosur te marre per here te pare dy futbolliste qe do ti sherbejne Shqiperise per te ardhen.

Jurgen Gjasula do te jete kuqezi dhe per kete ai e ka marre ftesen. Mesfushori 27 vjecar luan per Duisburgun ne Gjermani dhe pritet ti sherbej kombetares shqiptare per takimin e rradhes apo dhe te tjerat ne vazhdim.

Azdren Llullaku eshte nje tjeter futbollit qe do te perbej risi per listen e italianit. Ai luan per Gaz Metan ne Rumani dhe pritet me interesim te vecante nga publiku shqiptar.

 

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide