Kombetarja/ Liridon Leci ne planet e De Biazit?
nga AlbaniaSoccer   E martë, 24 Shtator 2013 22:18   Shtyp

Liridon LeciMbrojtesi kosovar Liridon Leci mund te jete shume shpejt nje perforcim per skuadren e De Biazit. Te henen ai mesohet te kete marre pashaporten shqiptare dhe tani nuk e pengon asgje te shtohet ne rradhet e Kombetares Shqiptare. Bashke me te pashaporten e moren edhe Loret Sadiku por dhe sulmuesi i Teutes Vedat Murriqi. Ish-futbollisti i Prishtines zbulon se tri muaj me pare eshte takuar me kreret e Federates Shqiptare te Futbollit te cilet ia kane propozuar qe ta marre pasaporten shqiptare. Per momentin Leci luan ne Suedi me skuadren e Landskoranas.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide