HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 26 Tetor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Liridon Leci ne planet e De Biazit?
nga AlbaniaSoccer   E martë, 24 Shtator 2013 22:18   pdfShtypEmail

Liridon LeciMbrojtesi kosovar Liridon Leci mund te jete shume shpejt nje perforcim per skuadren e De Biazit. Te henen ai mesohet te kete marre pashaporten shqiptare dhe tani nuk e pengon asgje te shtohet ne rradhet e Kombetares Shqiptare. Bashke me te pashaporten e moren edhe Loret Sadiku por dhe sulmuesi i Teutes Vedat Murriqi. Ish-futbollisti i Prishtines zbulon se tri muaj me pare eshte takuar me kreret e Federates Shqiptare te Futbollit te cilet ia kane propozuar qe ta marre pasaporten shqiptare. Per momentin Leci luan ne Suedi me skuadren e Landskoranas.


busy
komente