Ne fokus/ Te premten, ndeshja e fundit nderkombetare ne Qemal Stafa
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 10 Tetor 2013 14:23   Shtyp

stadiumi-qemal-stafa-kliko.alFundi i stadiumit mitik ne Shqiperi duket se ka ardhur. Kombetarja do te luaje ndeshjen e fundit ne Qemal Stafa kunder Zvicres te premten dhe pas kesaj ndeshje pritet qe te mos jete e mundur te luhen me te tilla ndeshje nderkombetare. Stadiumi kombetar pritet te mbyllet per tu rindertuar ose per tu rikonstruktuar kjo mbetet e pavendosur. Kombetarja dhe ndeshjet nderkombetare te klubeve do te zhvendosen ne Loro Borici ne Shkoder sipas informacioneve qe dalin nga FSHF.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide