HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 28 Tetor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Te premten, ndeshja e fundit nderkombetare ne Qemal Stafa
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 10 Tetor 2013 14:23   pdfShtypEmail

stadiumi-qemal-stafa-kliko.alFundi i stadiumit mitik ne Shqiperi duket se ka ardhur. Kombetarja do te luaje ndeshjen e fundit ne Qemal Stafa kunder Zvicres te premten dhe pas kesaj ndeshje pritet qe te mos jete e mundur te luhen me te tilla ndeshje nderkombetare. Stadiumi kombetar pritet te mbyllet per tu rindertuar ose per tu rikonstruktuar kjo mbetet e pavendosur. Kombetarja dhe ndeshjet nderkombetare te klubeve do te zhvendosen ne Loro Borici ne Shkoder sipas informacioneve qe dalin nga FSHF.


busy
komente