Lorik Cana: Kjo skuader po rinovohet
nga AlbaniaSoccer   E premte, 15 Nentor 2013 22:28   Shtyp

lorik cana 2011 10 09Kapiteni kuqezi ne fund te ndeshjes ka vleresuar lojen e shokeve te skuadres dhe ka vleresuar elementet e rinj. “Nuk beme ndoshta ndeshjen qe do te kishim dashur por e rendesishme ishte qe kjo skuader tregoi se po permiresohet. Ka elemente te rinj qe po pershtaten mjaft mire me ne te tjeret.  Kjo skuader po rinovohet dhe kjo duhet pershendetur. Kemi perpara disa muaj per tu permiresuar dhe me pas do te kemi mundesi te provojme nje tjeter shanc per te shkuar ne Europian”, ka deklaruar Lorik Cana.

komente