HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lorik Cana: Kjo skuader po rinovohet
nga AlbaniaSoccer   E premte, 15 Nentor 2013 22:28   pdfShtypEmail

lorik cana 2011 10 09Kapiteni kuqezi ne fund te ndeshjes ka vleresuar lojen e shokeve te skuadres dhe ka vleresuar elementet e rinj. “Nuk beme ndoshta ndeshjen qe do te kishim dashur por e rendesishme ishte qe kjo skuader tregoi se po permiresohet. Ka elemente te rinj qe po pershtaten mjaft mire me ne te tjeret.  Kjo skuader po rinovohet dhe kjo duhet pershendetur. Kemi perpara disa muaj per tu permiresuar dhe me pas do te kemi mundesi te provojme nje tjeter shanc per te shkuar ne Europian”, ka deklaruar Lorik Cana.


busy
komente