Redi Jupi/ Shpresat shtate talente te rinj
nga AlbaniaSoccer   E premte, 04 Mars 2011 15:50   Shtyp
u-21_skuaderShefi qe merret me zbulimin dhe afrimin e talenteve shqipetare neper bote Redi Jupi ka thene se per grumbullimet qe kombetarja jone e vogel, pra U21 ka thirrur rreth 7 talente qe 5 prej tyre luajne ne Zvicer,1 ne Itali dhe 1 tjeter ne Gjermani. Emrat e tyre mbeten te pa permendur, por mendohet se te gjithe keta lojtare jane shqipetare te Kosoves.Te gjithe duken optimiste per keto afrime qe nga Jupi deri tek trajneri i U21 Artan Bushati.

Skerdilajd Sulozeqi
komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide