Refik Halili: Nevil Dede po shkaterron Tiranen
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 30 Shtator 2013 20:59   Shtyp

refik haliliRefik Halili ka dale hapur me akuza ne drejtimin e trajnerit te Tiranes Nevil Dede. Rezultatet negative qe skuadra bardheblu ka marre ndeshjet e fundit e kane bere sponsorin e Tiranes te akuzoje trajnerin. “Dede duhet te largohet nje ore e me pare. Ka pergjegjesi kryesore per ndertimin e nje skuadre te shkaterruar. Ka sjelle ne ekip mundesa dhe jo futbolliste kur e kishte shancin te ndertonte nje skuader te mire. Qendersulmuesi i Tiranes qe ka marre Dede ngjan me nje roje rrushi. Me vjen keq per tifozet dhe drejtorin Alimehmeti qe sduhet te rrije aty pasi nuk ka lidhje me ate pune qe i kane dhene te beje”, ka deklaruar Halili.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide