Disiplina/ Gjoba per Skenderbeun dhe Teuten
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 23 Tetor 2013 18:49   Shtyp

komisioni i disiplinesSjellja jo korrekte e tifozeve te Skenderbeut dhe Teutes ne ndeshjen qe keto dy ekipe luajten disa dite me pare, i ka sjelle gjoba te dy klubeve. Komisioni i Disiplines i ka faturuar nga nje penalitet te skuadrave qe kryesojne kampionatin. Gjate ndeshjes gjyqtari kryesor i kerkoi dy kapiteneve te qetesonin tifozet qe leshonin nje korr sharjes por kjo gje nuk ishte e mundur. Disiplina i ka vendosur te dy klubeve nga 500 mije leke duke dashur ti disiplinoje tifozet per ndeshjet e ardhshme.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide