Levizjet/ Tirana do ti marre Canken Lushnjes
nga AlbaniaSoccer   E martë, 24 Dhjetor 2013 23:31   Shtyp

Mikel CankaMikel Canka eshte nje nga deshirat e Tiranes per sulmin. Sulmuesi i Lushnjes ka bere nje pjese te pare te sezonit mjaft te mire. Bardheblute duan te perforcohen dhe Canka eshte nje nga lojtaret e shumte qe Tirana do te marre. Sulmuesi nuk ka ndermend te nxitohet por do te prese fillimisht Lushnjen. Nese lagunaret nuk do ti zgjidhin financat me bashkine atehere ai mund te nise bisedimet me Tiranen e Refik Halilit.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide