HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 08 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Levizjet/ Tirana do ti marre Canken Lushnjes
nga AlbaniaSoccer   E martë, 24 Dhjetor 2013 23:31   pdfShtypEmail

Mikel CankaMikel Canka eshte nje nga deshirat e Tiranes per sulmin. Sulmuesi i Lushnjes ka bere nje pjese te pare te sezonit mjaft te mire. Bardheblute duan te perforcohen dhe Canka eshte nje nga lojtaret e shumte qe Tirana do te marre. Sulmuesi nuk ka ndermend te nxitohet por do te prese fillimisht Lushnjen. Nese lagunaret nuk do ti zgjidhin financat me bashkine atehere ai mund te nise bisedimet me Tiranen e Refik Halilit.


busy
komente