Champions League/ Skënderbeu zgjidh problemin e vizave!
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 20 Korrik 2015 01:20   Shtyp

skenderbeu ekipSkuadra kampione e Skenderbeut e ka zgjidhur perfundimisht problemin e vizave. Skuadra Korcare do te udhetoje fillimisht drejt Parisit dhe pritet qe diten e hene paradite te pajiset me viza qe i lejojne lojtaret dhe stafin drejtues te hyne ne Irlanden e Veriut.

Pasi te perfundojne procedurat per pajisjen me viza Britanike ne Paris, skuadra do te udhetoje me carter drejt Belfastit, per tu akomoduar dhe organizuar per takimin e kthimit te turit te dyte eliminator te Champions League ndaj Krusaders.

Ekipi pritet qe te arrije ne qytet ne kohen e duhur per te zhvilluar nje stervitje perfundimtare perpara takimit qe do te luhet diten e Marte ne Belfast

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide