HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 26 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Champions League/ Skënderbeu zgjidh problemin e vizave!
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 20 Korrik 2015 01:20   pdfShtypEmail

skenderbeu ekipSkuadra kampione e Skenderbeut e ka zgjidhur perfundimisht problemin e vizave. Skuadra Korcare do te udhetoje fillimisht drejt Parisit dhe pritet qe diten e hene paradite te pajiset me viza qe i lejojne lojtaret dhe stafin drejtues te hyne ne Irlanden e Veriut.

Pasi te perfundojne procedurat per pajisjen me viza Britanike ne Paris, skuadra do te udhetoje me carter drejt Belfastit, per tu akomoduar dhe organizuar per takimin e kthimit te turit te dyte eliminator te Champions League ndaj Krusaders.

Ekipi pritet qe te arrije ne qytet ne kohen e duhur per te zhvilluar nje stervitje perfundimtare perpara takimit qe do te luhet diten e Marte ne Belfast


busy
komente