Levizjet/ Vllaznia e Partizani duan me te mirin e Kosoves
nga AlbaniaSoccer   E premte, 20 Dhjetor 2013 18:48   Shtyp

mentor zhdrellaMentor Zhdrella eshte zgjedhur lojtari me i mire ne Kosove. Mesfushori fantazist qe luan per Hysin eshte ne planet e Vllaznise dhe Partizanit. Te dy klubet shqiptare po garojne mes tyre per te marre sherbimet e tij. Zhdrella eshte nje lojtar i talentuar dhe ne Kosove te gjithe i vleresojne cilesite e tij. Vllaznia dhe Partizani kane bere gati ofertat per te nderkohe qe bisedimet konkrete pritet te nisin ne muajin janar kur dhe do te hapet merkato e dimrit

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide