HOT NEWS
E hënë, 04 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Levizjet/ Vllaznia e Partizani duan me te mirin e Kosoves
nga AlbaniaSoccer   E premte, 20 Dhjetor 2013 18:48   pdfShtypEmail

mentor zhdrellaMentor Zhdrella eshte zgjedhur lojtari me i mire ne Kosove. Mesfushori fantazist qe luan per Hysin eshte ne planet e Vllaznise dhe Partizanit. Te dy klubet shqiptare po garojne mes tyre per te marre sherbimet e tij. Zhdrella eshte nje lojtar i talentuar dhe ne Kosove te gjithe i vleresojne cilesite e tij. Vllaznia dhe Partizani kane bere gati ofertat per te nderkohe qe bisedimet konkrete pritet te nisin ne muajin janar kur dhe do te hapet merkato e dimrit


busy
komente
 

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit