Ne fokus/ Hamdi Salihi feston si ultras titullin e Shkendijes se Tetoves
nga AlbaniaSoccer   E martë, 17 Maj 2011 22:11   Shtyp

hamdi_salihi_shekndijaHamdi Salihi ka veshur bluzen e tifozeve tetovar “Ultras Ballistet” duke u bere dhe ai pjese e festes per titullin kampion te Shkendijes. Skuadra nga Tetova ka fituar titullin kampion ne Maqedoni dhe te gjithe shqipetaret kane nje arsye per te festuar. Bomberi shkodran qe jeton dhe luan ne Vjene me Rapidin ka veshur nje bluze dhe uruar nga larg te gjithe shqiptaret qe jetojne ne Maqedoni dhe Ballistet e Tetoves ne vecanti per titullin kampion.

Pirro Nika

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide