HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 03 Gusht 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Hamdi Salihi feston si ultras titullin e Shkendijes se Tetoves
nga AlbaniaSoccer   E martë, 17 Maj 2011 22:11   pdfShtypEmail

hamdi_salihi_shekndijaHamdi Salihi ka veshur bluzen e tifozeve tetovar “Ultras Ballistet” duke u bere dhe ai pjese e festes per titullin kampion te Shkendijes. Skuadra nga Tetova ka fituar titullin kampion ne Maqedoni dhe te gjithe shqipetaret kane nje arsye per te festuar. Bomberi shkodran qe jeton dhe luan ne Vjene me Rapidin ka veshur nje bluze dhe uruar nga larg te gjithe shqiptaret qe jetojne ne Maqedoni dhe Ballistet e Tetoves ne vecanti per titullin kampion.

Pirro Nika


busy
komente