HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 10 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Shpresat 10000 Euro shpërblim
nga AlbaniaSoccer   E diel, 06 Shtator 2009 15:32   pdfShtypEmail
shpresat_1Pas fitores minimale 1-0 ne kualifikimet per kampionatin Europian, ndaj skuadres se Azerbajxhanit ne Durres, drejtuesit e federates Shqiptare te Futbollit kane vendusur qe ekipit ti jepet nje shperblim prej 10000 Eurosh per kete fitore. Kjo ishte fitorja e pare per skuadren tone kombetare te U-21 ne keto eliminatore, pasi sic dihet dy ndeshjet e meparshme i kemi humbur me Skocine. 

Klevis Bejkolli

busy
komente