HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 23 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
 Ekipi - Flamurtari [FLA]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Mikel SPAHOMikel SPAHO  Republika e Shqiperise30. Korrik 1982 (41)----------
89Enea KOLIQIEnea KOLIQI  - (-)1212---1----
89Klodian XHELILIKlodian XHELILI  Republika e Shqiperise23. Nentor 1988 (35)651-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 -1----
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Alvaro BISHAJAlvaro BISHAJ  Republika e Shqiperise02. Tetor 1991 (32)211---1-----
0Arber KACANIArber KACANI  - (-)------------
0Gledi MICIGledi MICI  Republika e Shqiperise06. Shkurt 1991 (33)1515-2--3-----
2Andi HASANIAndi HASANI  - (-)11----------
11Franc VELIUFranc VELIU  Republika e Shqiperise11. Nentor 1989 (34)1717--1-2-----
16Polizoi ARBERIPolizoi ARBERI  Republika e Shqiperise09. Shtator 1988 (35)1414----1-----
18Blazo RAJOVICBlazo RAJOVIC  Montenegro, Republic of26. Mars 1986 (38)1717----1-----
22Vlade LAZARESKIVlade LAZARESKI  - (-)312---1---1-
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 119---1-
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Davor BRATICDavor BRATIC  Croatia, Republic of01. Maj 1987 (37)1414-12-3-----
0Ardit HOXHAJArdit HOXHAJ  Republika e Shqiperise20. Korrik 1994 (29)1-1---------
4Toni PEZOToni PEZO  - (-)13103---2-----
7Petar VUKCEVICPetar VUKCEVIC  - (-)945---2-----
10Nijas LENANijas LENA  Macedonia, the former Yugoslav25. Qershor 1986 (37)13121-2-2-----
14Gjergj MUZAKAGjergj MUZAKA  Republika e Shqiperise26. Shtator 1984 (39)1616--12-1-----
17Bruno TELUSHIBruno TELUSHI  - (-)13851--2-----
19Lejdi LICAJLejdi LICAJ  Republika e Shqiperise19. Janar 1987 (37)1-1---------
20Taulant KUQITaulant KUQI  Republika e Shqiperise11. Nentor 1985 (38)1284---3-----
88Hair ZEQIRIHair ZEQIRI  Republika e Shqiperise11. Tetor 1988 (35)642-1-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 18124---1-
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Rofrenc NELAJRofrenc NELAJ  - (-)1-1---------
0Rafael SOSARafael SOSA  Argentina, Argentine Republic07. Maj 1988 (36)75211-1-----
9Nedzbedin SELIMINedzbedin SELIMI  Switzerland, Swiss Confederati06. Tetor 1984 (39)------------
9Ardit SHEHAJArdit SHEHAJ  Republika e Shqiperise23. Shtator 1990 (33)------------
15Brunild PEPABrunild PEPA  Republika e Shqiperise22. Nentor 1990 (33)1385-5-1-----
21Olsi IDRIZAJOlsi IDRIZAJ  Republika e Shqiperise23. Shkurt 1991 (33)3-3-1-------
25Migen MEMELLIMigen MEMELLI  Republika e Shqiperise25. Prill 1980 (44)1515--9-4--4--
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 34130--41-
 Stafi i Flamurtari [Flamurtari]

 Funksioni
Julian RUBIOJulian RUBIO  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Ernest GJOKAErnest GJOKA  Republika e Shqiperise25. Janar 1970 (54)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Johan DRIZAJohan DRIZA  Republika e Shqiperise20. Shtator 1976 (47)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Zv/Tranjer