HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 22 Maj 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Klodian Semina firmos me Gramozin
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 01 Gusht 2009 16:44   pdfShtypEmail

Klodian SeminaKlubi debutues afron mbrojtesin shkodran .

Mbrojtesi shkodran, Klodian Semina ka firmosur per debutuesen e Kategrise Superiore, Gramozi me te cilet do te aktivizohet sezonin e ardhshem. Semina ka zgjedhur kete ekip duke patur parasysh konditat dhe kushtet e mira qe I ishin afruar ne kontrate. “Gramozi eshte nje ekip qe ka paraqitur mjaft ambicie per te formuar nje ekip shume rival dhe pretendent, pa harruar se skuadra ka nje force ekonomike qe eshte nje stimulim per cdo lojtar qe do te luaje me kete ekip. Mua mu be nje oferte dhe e pranova me kenaqesi dhe jam shume entuziast qe sezonin e ardhshem do te luaje per kete skuader”, tha Semina per Albaniasoccer.


busy
komente