HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 22 Maj 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Gjermani/ Alban Meha shenon serish, por De Biazi s’ka ftese per te
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 11 Gusht 2012 21:27   pdfShtypEmail

alban_mehaPaderborn-Bochum 4-0

Alban Meha ka shenuar serish ne ndeshjen e kesaj jave perballe Bokumit. Ne minuten e 41-te, ai ka ekzekutuar ne menyre perfekte nje goditje denimi dhe ka shenuar golin e dyte per ekipin e tij i cili fitoi ne perfundim te 90-minutave me rezultatin e paster 4-0.

Ky ishte goli i dyte i tij ne dy ndeshje. Pas javes se dyte Paderborni renditet ne vendin e pare me kater pike, me nje fitore dhe nje barazime.

Alban Meha ka shprehur deshiren e tij per te luajtur me kombetaren Shqiptare, por De Biazi dhe njerzit e FSHF-se, ende si kane bere nje ftese.

Ç’duhet te bej me shume nje lojtar se sa te jete titullar e te shenoje gola me ekipin e tij per te pasur nje ftese per ne kombetare ?


busy
komente