HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

EUROPA League 2011-12
Club information Zalaegerszeg Torna Egylet Football Club - ZTE
CLUB EMBLEM - Zalaegerszeg Torna Egylet Football Club - ZTE
Address:
Zalaegerszeg Torna Egylet Football Club - ZTE,
8900 Zalaegerszeg, Október 6. tér 16.,
,
Zalaegerszeg,
Hungary, Republic of Hungary, Republic of 
Phone:(92) 596-302Fax:(92) 314-093Email: Ky email po mbrohet prej spambots-ave, të duhet JavaScript me e pa Website club:www.ztefc.huFounded:1920
 
Google maps
Directions from:
 
Teams of this club