HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 17 Korrik 2018
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11
 Kronika e ndeshjes: Java 16 - E diel, 14. Nentor 2010 - 14:00 h

FLAMURTARITREPCA
31

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 14 Nentor 2010
Match Time :14:00 h
 
 
Spektatore: 175
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
  Mbrojtes
   Mesfushor


     Eventet
    Gol
    • 30' : Qendrim KIDA ( 1 )
    • 65' : Qendrim KIDA ( 1 )
    • 92' : Prenk MARNIKU ( 1 )
    • 24' : Arbër PREKAZI ( 1 )
    Karton i kuq
     • 85' : Liridon AHMETI ( 1 )
     Karton i verdhe
     • 93' : Prenk MARNIKU ( 1 )