HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2018-19
 Ekipi - Teuta [TEU]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Shpëtim MOCKAShpëtim MOCKA  Republika e Shqiperise20. Tetor 1989 (34)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Fabjan BEQJAFabjan BEQJA  Republika e Shqiperise15. Shkurt 1993 (31)------------
 Rustem HOXHARustem HOXHA  Republika e Shqiperise04. Korrik 1991 (33)------------
 Blerim KOTOBELLIBlerim KOTOBELLI  - (-)------------
 Slavko LUKICSlavko LUKIC  - (-)------------
 Bojan MARKOVICBojan MARKOVIC  - (-)------------
 Silvester SHKALLASilvester SHKALLA  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Tarik CMAJCANINTarik CMAJCANIN  Serbia, Republic of18. Qershor 1994 (30)------------
 Arber CyrbjaArber Cyrbja  - (-)------------
 Bruno DITABruno DITA  Republika e Shqiperise18. Shkurt 1993 (31)------------
 Ardit HILAArdit HILA  Republika e Shqiperise06. Janar 1993 (31)------------
 Bledar HODOBledar HODO  Republika e Shqiperise21. Qershor 1985 (39)------------
 Nijas LENANijas LENA  Macedonia, the former Yugoslav25. Qershor 1986 (38)------------
 Emiljano MUSTAEmiljano MUSTA  Republika e Shqiperise31. Janar 1992 (32)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Faisal BANGALFaisal BANGAL  - (-)------------
 Mariano JONATHANMariano JONATHAN  - (-)------------
 Eri LAMCJAEri LAMCJA  - (-)------------
 Artur MAGANIArtur MAGANI  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Gerhard PROGNIGerhard PROGNI  Republika e Shqiperise06. Nentor 1986 (37)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 Stafi i Teuta [Teuta]

 Funksioni
Gugash MAGANIGugash MAGANI  Republika e Shqiperise- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer