HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 24 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

EUROPA League 2010-11
 Ekipi - Tirana [TIR]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Blendi NALLBANI  Republika e Shqiperise30. Maj 1971 (53)211-------
 Ilion LIKA  Republika e Shqiperise17. Maj 1980 (44)33----11--
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --11--
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Elvis SINA  Republika e Shqiperise14. Nentor 1987 (36)44----------
 Entonio PASHAJ  Republika e Shqiperise10. Nentor 1984 (39)44----1-1---
 Andi LILA  Republika e Shqiperise12. Shkurt 1986 (38)44--1-1-----
 Ditmar BICI  Republika e Shqiperise06. Shkurt 1989 (35)1-1---------
 Alechenwu ABRAHAM  Nigeria, Federal Republic of26. Mars 1986 (38)------------
 Tefik OSMANI  Republika e Shqiperise08. Qershor 1985 (39)44----------
 Julian AHMATAJ  Republika e Shqiperise24. Maj 1979 (45)33----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-311---
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Blerti HAJDARI  Republika e Shqiperise01. Gusht 1990 (33)3212--------
 Jetmir SEFA  Republika e Shqiperise30. Janar 1987 (37)------------
 Erando KARABECI  Republika e Shqiperise06. Shtator 1988 (35)44--1-1-----
 Enco MALINDI  Republika e Shqiperise15. Janar 1988 (36)4-4---------
 Sabien LILAJ  Republika e Shqiperise10. Shkurt 1989 (35)44----------
 Gerhard TUSHE  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Migen METANI  Republika e Shqiperise05. Maj 1989 (35)211---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2-411---
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Sebino PLAKU  Republika e Shqiperise20. Maj 1985 (39)44-1--1-----
 Vilfor HYSA  Republika e Shqiperise09. Shtator 1989 (34)22----------
 Ergys SORRA  Republika e Shqiperise23. Korrik 1989 (34)1-1---------
 Pero PEJIC  Croatia, Republic of28. Nentor 1982 (41)44-1--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2-511---
 Stafi i Tirana [Tirana]

 Funksioni
Sulejman STAROVA  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer