HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 08 Qershor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

EUROPA League 2010-11
 Ekipi - Laci [LAC]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Ervin LLANI  Republika e Shqiperise24. Prill 1983 (40)22--------
 Enis HAXHIA  Republika e Shqiperise06. Dhjetor 1987 (35)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Julian BRAHJA  Republika e Shqiperise06. Dhjetor 1980 (42)22----11----
 Emiliano CELA  Republika e Shqiperise21. Korrik 1985 (37)22----------
 Ervis KAJA  Republika e Shqiperise29. Korrik 1987 (35)22----------
 Saimir KASTRATI  Republika e Shqiperise07. Mars 1983 (40)22----1-----
 Arben LIKMETA  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Sadush DANI  Republika e Shqiperise06. Nentor 1988 (34)------------
 Ardjan GEGA  Republika e Shqiperise04. Qershor 1986 (37)22----1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --31----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Erjon VUCAJ  Republika e Shqiperise25. Dhjetor 1990 (32)22----------
 Elio SHAZIVARI  Republika e Shqiperise14. Prill 1984 (39)211---------
 Eduart TANUSHAJ  Republika e Shqiperise20. Qershor 1983 (39)------------
 Denis MUSTAFARAJ  Republika e Shqiperise02. Prill 1985 (38)------------
 Valdan NIMANI  Republika e Shqiperise05. Mars 1987 (36)22--1-------
 Fatjon TAFAJ  Republika e Shqiperise19. Mars 1982 (41)------------
 Emiljano VELIAJ  Republika e Shqiperise09. Shkurt 1985 (38)22----------
 Besnik BURAKU  Republika e Shqiperise13. Janar 1988 (35)------------
 Sajmir XHETANI  Republika e Shqiperise28. Qershor 1974 (48)------------
 Alfred ZEFI  Republika e Shqiperise20. Gusht 1991 (31)------------
 Enri TAFAJ  Republika e Shqiperise22. Maj 1989 (34)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-31----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Bledar MARASHI  Republika e Shqiperise03. Tetor 1990 (32)2-2-1-------
 Kelvin JUSHI  Republika e Shqiperise18. Prill 1989 (34)1-1---------
 Sead HADZIBULIC  Bosnia and Herzegovina30. Janar 1983 (40)------------
 Arber HALITI  Republika e Shqiperise25. Janar 1992 (31)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2-31----
 Stafi i Laci [Laci]

 Funksioni
Stavri NICA  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer