HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 10 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

EUROPA League 2010-11
 Ekipi - Zalaegerszeg ZTE [ZAL]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Geza VLASZAK  Hungary, Republic of03. Shtator 1973 (50)22--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Gergely KOCSARDI  Hungary, Republic of24. Nentor 1975 (48)22----------
 Milan BOGUNOVIC  Serbia, Republic of31. Maj 1983 (40)22----------
 Leon PANIKVAR  Slovenia, Republic of28. Janar 1983 (40)22----1-----
 Peter MATE  Hungary, Republic of15. Nentor 1979 (44)11----------
 Matej MILJATOVIC  Slovenia, Republic of23. Qershor 1979 (44)22----1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --2-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Gyula ILLES  Hungary, Republic of09. Nentor 1982 (41)22----1-----
 Tamas SZALAI  Hungary, Republic of10. Janar 1980 (43)11----------
 Gergo KOVACS  Hungary, Republic of30. Tetor 1989 (34)1-1---------
 Djordje KAMBER  Serbia, Republic of20. Nentor 1983 (40)22----1-----
 Andras HORVATH  Hungary, Republic of06. Gusht 1980 (43)2-2---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --4-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Darko PAVICEVIC  Montenegro, Republic of27. Dhjetor 1986 (36)22----------
 Joszef MAGASFOLDI  Hungary, Republic of10. Nentor 1984 (39)------------
 Artjoms RUDNEVS  Latvia, Republic of13. Janar 1988 (35)11----------
 Zsolt BALATZS  Hungary, Republic of11. Gusht 1988 (35)1-1---------
 Prince Rajcomar RAJCOMAR  Netherlands, Kingdom of the25. Prill 1985 (38)211---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --4-----
 Stafi i Zalaegerszeg ZTE [Zalaegerszeg ZTE]

 Funksioni
János CSANK  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer