HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10
 Ekipi - LIRIA [LIR]


 PLAYERSPlayedStarting line-upInOut
0Tedi BAHOLLITedi BAHOLLI  Republika e Shqiperise24. Janar 1990 (34)20-20-
0Ardian BAJRAMIArdian BAJRAMI  Republika e Kosoves26. Maj 1987 (37)60-60-
0Ismail BERISHAIsmail BERISHA  Republika e Kosoves24. Shtator 1972 (51)11-1
0Debatik BINISHIDebatik BINISHI  Republika e Kosoves16. Prill 1985 (39)----
0Taulant BINISHITaulant BINISHI  Republika e Kosoves31. Gusht 1992 (31)----
0Korab CENAJKorab CENAJ  Republika e Kosoves02. Shkurt 1983 (41)41140-
0Patrik DOCIPatrik DOCI  Republika e Kosoves06. Maj 1981 (43)88-4
0Roland DURAKURoland DURAKU  Republika e Kosoves14. Shkurt 1987 (37)77--
0Uliks EMRAUliks EMRA  Republika e Kosoves27. Korrik 1983 (40)64460-
0Kushtrim GASHIKushtrim GASHI  Republika e Kosoves16. Janar 1991 (33)40-40-
0Ermin GJANANOVICErmin GJANANOVIC  Republika e Kosoves18. Prill 1987 (37)99--
0Alban GUCIAlban GUCI  Republika e Shqiperise02. Tetor 1984 (39)14331402
0Denis ISAJADenis ISAJA  Republika e Kosoves05. Qershor 1984 (40)677607
0Soner JELLDEREMSoner JELLDEREM  Republika e Kosoves06. Prill 1981 (43)40-40-
0Fatih KARAHODAFatih KARAHODA  Republika e Kosoves07. Prill 1987 (37)99-4
0Fitim KRUSHAFitim KRUSHA  Republika e Kosoves26. Dhjetor 1985 (38)88-2
0Halil KUBASHIHalil KUBASHI  Republika e Kosoves16. Janar 1976 (48)88-1
0Erdem LALOSHIErdem LALOSHI  Republika e Kosoves06. Gusht 1986 (37)----
0Asman MEMAJAsman MEMAJ  Republika e Kosoves11. Prill 1988 (36)----
0Rafet MULLALLARIRafet MULLALLARI  Republika e Kosoves- (-)99-1
0Robert NIKOLLARobert NIKOLLA  Republika e Kosoves20. Gusht 1980 (43)844802
0Chukwudi OGNONNAYAChukwudi OGNONNAYA  Nigeria, Federal Republic of- (-)22-2
0Emrah QABRATIEmrah QABRATI  Republika e Kosoves17. Maj 1988 (36)21120-
0Eron QAKALLIEron QAKALLI  Republika e Kosoves08. Dhjetor 1989 (34)20-20-
0Debatik QARKAXHIJADebatik QARKAXHIJA  Republika e Kosoves19. Nentor 1989 (34)99--
0Armend RUXHIArmend RUXHI  Republika e Kosoves30. Dhjetor 1985 (38)99--
0Klodian SULOLLARIKlodian SULOLLARI  Republika e Shqiperise27. Korrik 1989 (34)44440-
0Alsid TAFILIAlsid TAFILI  Republika e Shqiperise20. Gusht 1987 (36)----
0Chima URUOZOChima URUOZO  Nigeria, Federal Republic of- (-)20-20-
Total