HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 27 Qershor 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

EUROPA League 2012-13
 Ekipi - Shkëndija [SHK]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Hadis VELIIHadis VELII  - (-)----------
 Trajce NIKOVTrajce NIKOV  - (-)11--------
 Besir NUHIIBesir NUHII  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Ardian CUCULIArdian CUCULI  - (-)------------
 Vebi ALIEVSKIVebi ALIEVSKI  Macedonia, the former Yugoslav- (-)------------
 Ilir ELMAZOVSKIIlir ELMAZOVSKI  - (-)11----------
 Nenad MISKOVSKINenad MISKOVSKI  - (-)11----1-----
 Sedat BERISHASedat BERISHA  Macedonia, the former Yugoslav23. Shtator 1989 (32)22-1--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --1-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Nebi MUSTAFINebi MUSTAFI  - (-)------------
 Medzit NEZIRIMedzit NEZIRI  - (-)22----------
 Eljmedin REDZEPIEljmedin REDZEPI  - (-)2-2---------
 Muhamed HUSEINIMuhamed HUSEINI  - (-)------------
 Izair EMINIIzair EMINI  - (-)211---1-----
 Jasir SELMANIJasir SELMANI  Macedonia, the former Yugoslav21. Janar 1991 (31)22----------
 Ertan DEMIRIErtan DEMIRI  Macedonia, the former Yugoslav- (-)22----------
 Gjelbrim TAIPIGjelbrim TAIPI  - (-)22----------
 Burhan ALIJIBurhan ALIJI  - (-)2111--------
 Besar KARIMANIBesar KARIMANI  - (-)------------
 Ylber LUMAYlber LUMA  - (-)------------
 Valon ZEQIRIValon ZEQIRI  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --2-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Muzafer EJUPIMuzafer EJUPI  Republika e Kosoves- (-)22-1--------
 Ilir XHEMAILIIlir XHEMAILI  - (-)------------
 Ertan HASANErtan HASAN  Republika e Kosoves- (-)2-2---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --2-----
 Stafi i Shkëndija [Shkëndija]

 Funksioni
Catip OSMANICatip OSMANI  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer