HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 10 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

EUROPA League 2011-12
 Ekipi - Zalaegerszeg ZTE [ZAL]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Geza VLASZAKGeza VLASZAK  Hungary, Republic of03. Shtator 1973 (50)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Gergely KOCSARDIGergely KOCSARDI  Hungary, Republic of24. Nentor 1975 (48)------------
 Milan BOGUNOVICMilan BOGUNOVIC  Serbia, Republic of31. Maj 1983 (40)------------
 Leon PANIKVARLeon PANIKVAR  Slovenia, Republic of28. Janar 1983 (40)------------
 Peter MATEPeter MATE  Hungary, Republic of15. Nentor 1979 (44)------------
 Matej MILJATOVICMatej MILJATOVIC  Slovenia, Republic of23. Qershor 1979 (44)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Gyula ILLESGyula ILLES  Hungary, Republic of09. Nentor 1982 (41)------------
 Tamas SZALAITamas SZALAI  Hungary, Republic of10. Janar 1980 (43)------------
 Gergo KOVACSGergo KOVACS  Hungary, Republic of30. Tetor 1989 (34)------------
 Djordje KAMBERDjordje KAMBER  Serbia, Republic of20. Nentor 1983 (40)------------
 Andras HORVATHAndras HORVATH  Hungary, Republic of06. Gusht 1980 (43)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Darko PAVICEVICDarko PAVICEVIC  Montenegro, Republic of27. Dhjetor 1986 (36)------------
 Joszef MAGASFOLDIJoszef MAGASFOLDI  Hungary, Republic of10. Nentor 1984 (39)------------
 Artjoms RUDNEVSArtjoms RUDNEVS  Latvia, Republic of13. Janar 1988 (35)------------
 Zsolt BALATZSZsolt BALATZS  Hungary, Republic of11. Gusht 1988 (35)------------
 Prince Rajcomar RAJCOMARPrince Rajcomar RAJCOMAR  Netherlands, Kingdom of the25. Prill 1985 (38)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 Stafi i Zalaegerszeg ZTE [Zalaegerszeg ZTE]

 Funksioni
János CSANKJános CSANK  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer