HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14
 Ekipi - DRITA


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
1Artan LATIFIArtan LATIFI  Republika e Kosoves05. Prill 1983 (41)44----1---
12Muhamet HURUGLICAMuhamet HURUGLICA  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --1---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
3Alban TUSUNIAlban TUSUNI  - (-)211---1-----
5Ardian LIMONIArdian LIMONI  - (-)11--1-------
18Fidan HASANIFidan HASANI  Republika e Kosoves13. Gusht 1989 (34)44--1-1-----
24Bashkim AHMETIBashkim AHMETI  Republika e Kosoves09. Shkurt 1985 (39)44----1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2-4-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Leotrim PAJAZITILeotrim PAJAZITI  - (-)11-12-------
6Durim BAXHUKUDurim BAXHUKU  - (-)22----12----
7Betim SYLABetim SYLA  Republika e Kosoves15. Shkurt 1989 (35)33-11-1-----
8Florim BERISHAFlorim BERISHA  Republika e Kosoves- (-)44-11-------
9Granit ALIUGranit ALIU  - (-)422---------
10Xhevdet SHABANIXhevdet SHABANI  Republika e Kosoves- (-)44--3-------
14Bujar SHABANIBujar SHABANI  Republika e Kosoves- (-)44----1-----
15Ridvan EMINIRidvan EMINI  - (-)22----------
17Vellaznim JASHARIVellaznim JASHARI  - (-)1-1-1-1-----
17Alban REXHEPIAlban REXHEPI  - (-)2-2---------
19Egzon CANAJEgzon CANAJ  - (-)2-2---1-----
20Hasip HAJDARIHasip HAJDARI  - (-)1-1---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 10-92----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
11Ismet RAMUSHIIsmet RAMUSHI  - (-)44-21-41----
20Almedin MURATIAlmedin MURATI  - (-)1-1---1-----
22Shqiprim KELMENDIShqiprim KELMENDI  Republika e Kosoves- (-)44-14-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 15-143----
 Stafi i DRITA

 Funksioni
Musa SELIMIMusa SELIMI  Republika e Kosoves- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer