HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 24 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14
 Ekipi - BESA


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
1Valmir BYTYCIValmir BYTYCI  Republika e Kosoves05. Shkurt 1982 (42)44--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
5Kushtrim GASHIKushtrim GASHI  Republika e Kosoves16. Janar 1991 (33)422---------
6Shpëtim ZHARAShpëtim ZHARA  Republika e Kosoves06. Janar 1989 (35)44---11-----
8Fisnik PAPUCIFisnik PAPUCI  Republika e Kosoves01. Korrik 1983 (40)33----1-----
16Leonard IBERDEMAJLeonard IBERDEMAJ  - (-)44-1--1-----
18Fisnik GASHIFisnik GASHI  - (-)1-1---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 -13-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Egzon GASHIEgzon GASHI  Republika e Kosoves08. Nentor 1988 (35)22-141------
2Florent QORRAJFlorent QORRAJ  Republika e Kosoves14. Janar 1995 (29)33----------
7Mensur DURAKUMensur DURAKU  Republika e Kosoves19. Korrik 1982 (41)44-33----2--
13Florent PAPUCIFlorent PAPUCI  Republika e Kosoves18. Shkurt 1988 (36)44----11----
14Diar MIFTARAJDiar MIFTARAJ  Republika e Kosoves20. Shtator 1990 (33)2111--------
15Ilir NALLBANIIlir NALLBANI  Republika e Kosoves11. Korrik 1982 (41)44--1-1-----
17Endrit ELEZAJEndrit ELEZAJ  - (-)------------
20Jusuf SHABOTICJusuf SHABOTIC  - (-)4-4-1-1-----
32Enis VELIJAEnis VELIJA  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 9261-2--
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
3Gentian MAZREKAJGentian MAZREKAJ  - (-)11----------
9Krenar VOKSHIKrenar VOKSHI  Republika e Kosoves01. Janar 1986 (38)4221--------
10Haxhi ZEKAHaxhi ZEKA  Republika e Kosoves25. Nentor 1973 (50)44-32-1-----
11Endrit MALOKUEndrit MALOKU  - (-)321-2-------
18Mërgim REXHAMërgim REXHA  - (-)1-1---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 13271-2--
 Stafi i BESA

 Funksioni
Miftar RAMAMiftar RAMA  Republika e Kosoves- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer