HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14
 Ekipi - HYSI


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
1Afrim ADEMIAfrim ADEMI  Republika e Kosoves19. Maj 1988 (36)22--------
12Armend BLAKQORIArmend BLAKQORI  - (-)22--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
3Sevdaim TAHIRISevdaim TAHIRI  Republika e Shqiperise- (-)44----1-----
4Bujar IDRIZIBujar IDRIZI  Republika e Kosoves- (-)44----1-----
5Leotrim KADRIULeotrim KADRIU  - (-)22----------
13Ylli PREKOPUCAYlli PREKOPUCA  Republika e Shqiperise- (-)44-22-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2-2-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
2Përparim ISLAMIPërparim ISLAMI  Republika e Kosoves- (-)22---11-----
14Pleurat HAJDINIPleurat HAJDINI  - (-)22-1--------
19Rahim CITAKURahim CITAKU  - (-)2-2-1-------
24Visar ZENELIVisar ZENELI  - (-)1-1---------
25Florent CITAKUFlorent CITAKU  Republika e Kosoves- (-)2-2---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 313-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Përparim OSMANIPërparim OSMANI  Republika e Kosoves27. Mars 1988 (36)----1-------
7Mentor ZHDRELLAMentor ZHDRELLA  Republika e Kosoves10. Qershor 1988 (36)44--4-4--1--
8Ahmet HALITIAhmet HALITI  Republika e Kosoves29. Shtator 1988 (35)44----------
9Përparim LIVOREKAPërparim LIVOREKA  Republika e Kosoves- (-)32112-------
10Enis ZABERGJAEnis ZABERGJA  Republika e Kosoves22. Qershor 1985 (39)44----------
17Rlind NEZIRIRlind NEZIRI  - (-)211---------
21Sokol BERISHASokol BERISHA  Republika e Kosoves- (-)4311--1-----
22Adrian MUCIQIAdrian MUCIQI  - (-)22----1-----
23Fidon HAJDARIFidon HAJDARI  Republika e Kosoves- (-)321-4-1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 14110--1--
 Stafi i HYSI

 Funksioni
Fadil ADEMIFadil ADEMI  Republika e Kosoves23. Shtator 1974 (49)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer