HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 04 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2015-16
Team statistics - Laci
General
Matches played: 9
Win: 4
Draw: 2
Lost: 3
Highest home win:
Laci - Partizani

2-0
Highest home lost:
Laci - Kukësi

4-6
Highest away win:
Besa - Laci

1-3
Highest away lost:
Partizani - Laci

1-0
Goals
Goals for: 15
Goals for per match: 1.67
Goals against: 13
Goals against per match: 1.44
No goals against: 3
Home games statistics
Home games percentage: 0.56
Matches total: 5
Matches played: 5
Total goals (for and against): 20
Goals per match: 4
Goals for11
Goals for per match: 2.2
Goals against9
Goals against per match: 1.8
Away games statistics
Away games percentage: 0.44
Matches total: 4
Matches played: 4
Total goals (for and against): 8
Goals per match: 2
Goals for4
Goals for per match: 1
Goals against4
Goals against per match: 1
Goals per matchday