HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 19 Prill 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13
Team statistics - LIRIA
General
Matches played: 32
Win: 2
Draw: 10
Lost: 20
Highest home win:
LIRIA - FERONIKELI

2-0
Highest home lost:
LIRIA - VELLAZNIMI

2-5
Highest away win:
BESA - LIRIA

0-3
Highest away lost:
HYSI - LIRIA

5-0
Goals
Goals for: 22
Goals for per match: 0.69
Goals against: 58
Goals against per match: 1.81
No goals against: 5
Home games statistics
Home games percentage: 0.48
Matches total: 16
Matches played: 16
Total goals (for and against): 34
Goals per match: 2.13
Goals for11
Goals for per match: 0.69
Goals against23
Goals against per match: 1.44
Away games statistics
Away games percentage: 0.52
Matches total: 17
Matches played: 16
Total goals (for and against): 46
Goals per match: 2.88
Goals for11
Goals for per match: 0.69
Goals against35
Goals against per match: 2.19
Goals per matchday