HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 25 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

U-17 Internationals
Rezultatet - Kualifikimet Europiani 2010-11 (25.09.2010 - 30.09.2010)

E shtunë, 25.09.2010 - 1. Java
 01:00 hIrlanda U-17Malta U-173 - 1 
 01:00 hNorvegji U-17Shqiperia U-172 - 0 
E hënë, 27.09.2010 - 1. Java
 01:00 hShqiperia U-17Irlanda U-170 - 2 
 01:00 hNorvegji U-17Malta U-173 - 0 
E enjte, 30.09.2010 - 1. Java
 01:00 hIrlanda U-17Norvegji U-170 - 1 
 01:00 hMalta U-17Shqiperia U-171 - 1 

3 Team(s) not playing: Estonia U-17, Gjermani U-17, Sllovaki U-17