HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 24 Tetor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kualifikimi EURO 2016 - France 2016
 Ekipi - Danimarke [DAN]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Nicolai LARSENNicolai LARSEN  - (-)----------
 Kasper SCHMEICHELKasper SCHMEICHEL  - (-)22--------
 Stephan ANDERSENStephan ANDERSEN  - (-)----------
 Jesper HANSENJesper HANSEN  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Peter ANKERSENPeter ANKERSEN  - (-)11-1--------
 Simon KJAERSimon KJAER  - (-)22----1-----
 Daniel AGGERDaniel AGGER  - (-)11----------
 Jores OKOREJores OKORE  - (-)------------
 Nicolai BOILESENNicolai BOILESEN  - (-)11----------
 Riza DURMISIRiza DURMISI  - (-)11----------
 Lars JACOBSENLars JACOBSEN  - (-)11----1-----
 Andreas BJELLANDAndreas BJELLAND  - (-)11----------
 Kian HANSENKian HANSEN  - (-)------------
 Simon POULSENSimon POULSEN  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --2-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 William KVISTWilliam KVIST  - (-)22-1--------
 Christian ERIKSENChristian ERIKSEN  - (-)11----------
 Lasse SCHONELasse SCHONE  - (-)------------
 Pione SISTOPione SISTO  - (-)11-1--------
 Thomas KAHLENBERGThomas KAHLENBERG  - (-)1-1---------
 Jakob POULSENJakob POULSEN  - (-)1-1---------
 Nicolai JORGENSENNicolai JORGENSEN  - (-)11----------
 Lasse VIBELasse VIBE  - (-)1-1-1-------
 Pierre HOJBJERGPierre HOJBJERG  - (-)22-1--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-2-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Martin BRAITHEWAITEMartin BRAITHEWAITE  - (-)------------
 Michael KROHN-DEHLIMichael KROHN-DEHLI  - (-)22----------
 Nicklas BENDTNERNicklas BENDTNER  - (-)22----------
 Yussuf POULSENYussuf POULSEN  - (-)2111--------
 Uffe BECHUffe BECH  - (-)1-1---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-2-----
 Stafi i Danimarke [Danimarke]

 Funksioni
Morten OLSENMorten OLSEN  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer