HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 21 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

U-19 Internationals
 Ekipi - Shqiperia U-19 [AlbU19]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Kushtrim ABDULLAHI  Republika e Shqiperise04. Shkurt 1993 (31)22--------
 Mario MEMA  Republika e Shqiperise08. Maj 1992 (31)11--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Klejdis BRANICA  Republika e Shqiperise10. Maj 1992 (31)1-1---------
 Hamels HOXHA  Republika e Shqiperise02. Korrik 1992 (31)33----1-----
 Eni IMAMI  Republika e Shqiperise19. Dhjetor 1992 (31)3211--1-----
 Antonio MARKU  Republika e Shqiperise24. Mars 1992 (32)33----------
 Xhulio PULAJ  - (-)33----------
 Renald SHEHU  - (-)33----1-----
 Francesko TIRANA  Republika e Shqiperise25. Mars 1992 (32)1-1---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --3-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Florind BARDULLA  Republika e Shqiperise19. Nentor 1992 (31)3211--------
 Edon HASANI  Republika e Shqiperise09. Janar 1992 (32)33----1-----
 Francesko JAZENXHI  - (-)1-1---------
 Ledian MUCAJ  Republika e Shqiperise04. Shtator 1992 (31)3211--2-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --6-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Albi KUCI  - (-)3211--1-----
 Jurgen KULLI  Republika e Shqiperise10. Qershor 1992 (31)------------
 Emiljano MUSTA  Republika e Shqiperise31. Janar 1992 (32)22----1-----
 Vasil SHKURTAJ  Republika e Shqiperise27. Shkurt 1992 (32)22-------1--
 Ariel SHTINI  Republika e Shqiperise07. Shkurt 1992 (32)33-1--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --8--1--
 Stafi i Shqiperia U-19 [Shqiperia U-19]

 Funksioni
Ramadan SHEHU  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer