HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 02 Korrik 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Uefa Nation League 2018
Club information Skoci
CLUB EMBLEM - Skoci
Address:
Skoci,
The Scottish Football AssociationHampden Park ,
Scotland,
G42 9AY GLASGOW,
United Kingdom of Great Britain United Kingdom of Great Britain 
Phone:+44 (141) 616 6000Fax:+44 (141) 616 6001Email: Ky email po mbrohet prej spambots-ave, të duhet JavaScript me e pa Website club:www.scottishfa.co.ukPresident:George PEATFounded:1873
 
Google maps
Directions from:
 
Teams of this club
Skoci (SKO) Skoci U-21 (Sko 21)