HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 17 Shtator 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
Club information KS Dinamo
CLUB EMBLEM - KS Dinamo
Address:
KS Dinamo,
Kompleksi Sportiv Dinamo, Tirana - Albania,
,
Tirane,
Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise 
Phone:+355 4 2230336Fax:+355 4 2230336Email: Ky email po mbrohet prej spambots-ave, të duhet JavaScript me e pa Website club:http://www.dinamo.alPresident:Besnik SULAJGeneral Manager:Ismet SALIUFounded:1950
 
Google maps
 
Teams of this club
Dinamo (DIN)