HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 02 Dhjetor 2021
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 4 - E shtunë, 19. Shtator 2009 - 18:00 h

FlamurtariTeuta
03

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 19 Shtator 2009
Match Time :18:00 h
 
Playground :Stadiumi "Flamurtari" - Vlorë
Match referee(s):Sokol CEKAJ
 

 Formacionet
Portier
PLAYERS
   Mbrojtes
   Mesfushor
   Sulmues
   MEDICAL STAFF

      Zevendesimet

      Eventet
     Gol
     • 23' : Artan SAKAJ ( 1 | own goal )
     • 7' : Bledar HODO ( 1 )
     • 92' : Vangjel MILE ( 1 )
     Karton i verdhe
      • 25' : Bledar HODO ( 1 )
      • 74' : Vilfor HYSA ( 1 )