HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 29 Nentor 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 8 - E premte, 17. Tetor 2014 - 20:00 h

FlamurtariSkenderbeu
11

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E premte, 17 Tetor 2014
Match Time :20:00 h
Match number :1
 
Playground :Stadiumi "Flamurtari" - Vlorë
Match referee(s):Bardhyl PASHAJ, Fatmir LAMA, Ergin DODA, Olsid FERATAJ
 
Spektatore: 3.100
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Demtim
 • 76' : Gjergj MUZAKA ( 1 )
 • 54' : Peter OLAYINKA ( 1 )
Gol
 • 12' : Arbër ABILALIAJ ( 1 )
 • 30' : Kristi VANGJELI ( 1 )
Karton i verdhe
 • 35' : Gledi MICI ( 1 )
 • 80' : Douglas MENDES ( 1 )
 • 81' : Polizoi ARBERI ( 1 )
 • 31' : Kristi VANGJELI ( 1 )
 • 49' : Bajram JASHANICA ( 1 )
 • 50' : Bernard BERISHA ( 1 )
 • 80' : Fatjon SEFA ( 1 )
 • 84' : Sabien LILAJ ( 1 )
Karton i verdhe-kuq
 • 36' : Gledi MICI ( 1 )
 • 95' : Sabien LILAJ ( 1 )
 • 96' : Bernard BERISHA ( 1 )