HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 27 Shkurt 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kupa e Shqiperise 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Gjysem Finale - Vajtje - E mërkurë, 08. Prill 2015 - 17:00 h

TiranaLaci
00

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 08 Prill 2015
Match Time :17:00 h
Match number :15
 
Playground :Stadiumi Kombetar "Qemal Stafa" - Tirana
Match referee(s):Rejdi AVDO, Kridens META, Ermal BARUSHI, Ridiger COKAJ
 
Spektatore: 2.500
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Karton i verdhe
 • 5' : Argjend MALAJ ( 1 )
 • 80' : Selemani NDIKUMANA ( 1 )
 • 85' : Francis KAHATA ( 1 )
 • 89' : Olsi TEQJA ( 1 )


Lajmet e Fundit

  Lajmet me te lexuara

   Komentet e fundit