HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 02 Korrik 2020
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kupa e Shqiperise 2015-16
 Kronika e ndeshjes: 1/4 Finale - Vajtje - E diel, 24. Janar 2016 - 16:00 h

VllazniaSkenderbeu
00

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 24 Janar 2016
Match Time :16:00 h
Match number :1
 
Playground :Fusha Sportive Reshit Rusi - Shkoder
Match referee(s):Andi KOCI, Ridiger COKAJ, Eldorjan HAMITI, Erjon VELO
 
Spektatore: 400
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
   Eventet
  Demtim
  • 35' : Antonio MARKU ( 1 )
  • 35' : Ademir SOUZA ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 65' : Polizoi ARBERI ( 1 )
  • 69' : Florind BARDULLA ( 1 )
  • 18' : Bakary NIMAGA ( 1 )
  • 51' : Renato ARAPI ( 1 )