HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 02 Mars 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kupa e Shqiperise 2015-16
 Kronika e ndeshjes: 1/4 Finale-Kthimi - E mërkurë, 17. Shkurt 2016 - 15:30 h

KukësiTeuta
20

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 17 Shkurt 2016
Match Time :15:30 h
Match number :3
 
Playground :Stadiumi Zeqir Ymeri - Kukes
Match referee(s):Ermal BARUSHI, Lorenc JEMINI, Gerard QIRICI, Klajdi KOLA
 
Spektatore: 500
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

  Tranjer
    Eventet
   Gol
   • 35' : Ylli SHAMETI ( 1 )
   • 87' : Renato MALOTA ( 1 )
    Karton i verdhe
    • 61' : Gledi MICI ( 1 )
    • 52' : Eri LAMCJA ( 1 )
    • 65' : Ardit HILA ( 1 )