HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 24 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
 Kronika e ndeshjes: Java 23 - E shtunë, 25. Shkurt 2017 - 19:00 h

VllazniaSkenderbeu
01

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 25 Shkurt 2017
Match Time :19:00 h
Match number :2
 
Playground :Stadiumi "Loro Boriçi" - Shkodër
Match referee(s):Eldorjan HAMITI, Emirjon SINO, Paulin SIMONI, Ermal BARUSHI
 
Spektatore: 900
Weather:rainy
Fieldcondition:wet

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
 Eventet
Gol
  • 68' : Liridon LATIFI ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 30' : Arlind KALAJA ( 1 )
  • 53' : Denis DYCA ( 1 )
  • 72' : Ditmar BICI ( 1 )
  • 88' : Arsid KRUJA ( 1 )
  • 31' : Gledi MICI ( 1 )
  • 74' : Sabien LILAJ ( 1 )