HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 30 Mars 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kupa e Shqiperise 2017-18
 Kronika e ndeshjes: Turi i Dyte - Kthimi - E mërkurë, 13. Dhjetor 2017 - 15:00 h

VllazniaTirana
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 13 Dhjetor 2017
Match Time :15:00 h
Match number :4
 
Playground :Stadiumi "Loro Boriçi" - Shkodër
 
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Mbrojtes
  Mesfushor


    Eventet
   Gol
   • 59' : Arlind KALAJA ( 1 )
    Karton i kuq
    • 29' : Ardit KRYMI ( 1 )
    • 29' : Erion HOXHALLARI ( 1 )
    Karton i verdhe
    • 15' : Erjon VUCAJ ( 1 )
    • 4' : Asion DAJA ( 1 )